MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA 2

Tenhle seriál má dynamiku. Hotelové kávičky hradního „kancléře“ s přítulnými soudci jsou minulostí. Státní zástupce pro Prahu 1 Dr. Michora přítmí evidentně nerad. Moje trestní oznámení pro podezření, že soukromé právní služby v mé žalobě hradí Zemanovi prezidentská kancelář z peněz občanů, už nezamete pod koberec žádný policejní okrsek. Dr. Michora jej totiž postoupil Národní centrále pro boj s organizovaným zločinem. Čest statečným. Zlu se neustupuje! PS: Zda je ministr Blažek na dovolené nevíme, ale dneska spravedlnost neoslepla…

Mimořádná zpráva!

Trestní oznámení, jež jsem podal pro podezření, že Zemanovi platí v mé žalobě advokáta prezidentská kancelář, byť nález ÚS mu ve sporu jasně přisoudil postavení soukromé osoby, mé podezření na zneužití pravomoci úřední osoby potvrzuje. O dalším vývoji vás budu informovat, přátelé. Jde o vaše peníze!

Hrajeme na přání

Hrajeme na přání. Ne Duo Yamaha. Ani fláky Pepíčka Zímy. Nejsme Šlágr. Řada z vás ale píše, že by si ráda přečetla celý text trestního oznámení, které jsem podal pro podezření z financování privátních právních služeb pro občana Zemana ze státního rozpočtu. Zatímco můžu pokračovat v soudních bitvách se mstivostí a sprostotou jen díky vaší obrovské solidaritě, na druhé straně se nejspíš tahá z eráru. Když spravedlnost, tak pro všechny. Pro pána i pro kmána. Zlu se neustupuje!